Ahi Allegro

  • Suurem pliidiplaat
  • rahuldab ka
  • kõige nõudlikuma


Allegro on Alfa Pizza küpsetusahjudest kõige suurem, mille tehnilised andmed on samad proffessionaalsete ahjudega. Ahi on mõldud toiduvalmistamiseks suurele perele või suuremale seltskonnale. Ahju korpus on roostevabast terasest ja selle põhjas on spetsiaalsed kuumust salvestavad keraamilised kivid. Alegro ahju saab kasutada nii ainult ülaosa ahjuna kui ka koos allolevate jalgade/riiuliosaga. Ahju all on 4 ratast, mis võimaldavad seda kergesti liigutada. Ahju jalaosas on kaks riiulit: väike riiul nõude ja tarvikute hoidmiseks ja suur riiul puudele. Ahju mõlemal küljell on lisaks kokkupandavad riiulid toidu hoidmiseks. Allegro ahi, selle olemus ja võimalused tõstavad puudega köetavad ahjud uuele ja kõrgemale tasemele!

Omadused

Ahju põhjas on spetsiaalsed tulekindlad, vahetatavad ja soojust salvestavad kiviplaadid, mis on loodud kuumise hoidmiseks pikaks ajaks. Ehk vähese kütmisega saate soovitud temperatuuri ja tänu keraamiliste kiududega isolatsioonile säilitate kuumuse pikaks ajaks. Spetsiaalne roostavabast terasest korpus on vastupidav, olles seespoolt kuum jääb see välispinnalt ikkagi jahedaks. Allegro ahu on varustatud termomeetriga, millel saate jälgida ahju sees olevat temperatuuri.
Avara ahjuukse ees käib metallist uks, millele on kaks mugavat puust käepidet. Ahjuukse sulgemise ja avamisega saate muuta sisemist temperatuuri. Ahju mõlemal küljel on kokkupandavad riiulid, mid saate asjade hoidmiseks vajadusel üles tõsta. Ahju alaosas on kaks riiulit. Ülemisel, kohe ahju all olaval väikesel riiulil, on mugav näiteks ka juba valmistehtud toite soojas hoida. Alumisel suurel riiulil saate hoida puid. Ahju värvitud osad on kaetud kuumakindla pulbervärviga. Ahjul on all neli ratast, tänu millele saate seda lihtsalt liigutada ja paigutada sinna, kuhu parasjagu vajalik.

Saadaval ka versioon TOP.

Puuküttega ahju Allegro videotutvustus

Ülessoojenemise aeg20 min
N° pizzat korragaviis
Mitu pizzat 15 minutiga18
Leiva küpsetamine(kg)5
Keskmine küttekulu (Kg/h)5
Ahju pinna suurus (mq)0,7
Küpsetuspinna suurus (cm)100x70
Korstna läbimõõt∅ 18,0
Laius (cm)118,0
Sügavus (cm)102,0
Kõrgus korstnaga (cm)225,0
Kaal (kg)220,0
Ahjusuu laius (cm)59,0
Ahjussuu kõrgus (cm)19,0
Saadaolevad värvid
Maksimaalne temperatuur400°