Küpsetusahi gusto

  • Atraktiivne
  • puuküttega ahi
  • sisetingimustes
  • kasutamiseks


Gusto on puuküttega ahi siseruumides kasutamiseks. Ahi vajab statsionaarset sisseehitamist ja korstnaga ühendamist. Ahjuuksel on ees klaasuks, tänu millele tekib kaunis kaminaefekt ja Sul on ka võimalus toitu valmimise ajal ust avamata jälgida. Oma kauni välimuse ja disaini poolest peaks Gusto sobima väga erinevatesse interjööridesse, muutes iga köögi või söögitoa veelgi stiilsemaks, huvitavamaks ja hubasemaks. Kindlasti on sellise ahjuga toiduvalmistamine puhas rõõm igaühele: küpseta ja grilli liha, kala või köögivilju, tee pizzat või magustoite. Ja kõike seda elusal tulel ning siseruumides – tõeline luksus ja imapärased maitsed! Roostevabast terasest pinna all on keraamilistest kiududest isolatsioon. Ahju all olevad rattad võimaldavad seda kergesti liigutada. Gustot tooetakse kahes värvitoonis: pärlmutter valge ja orandz.

Omadused

Ahju korpus on roostevabast terasest ja värvitud osad on kaetud kindla ja vastupidava pulbervärviga. Ahi põhijas on 5 vahetatavatt tulekindlat 3 cm paksust kiviplaati, mille eesmärk on hoida soojust ja edastada seda toidu valmistamiseks alt ülespoole. Roostevabast terasest korpus kannatab kõrget temperatuuri ja selle saavutamiseks kulub väga vähe puitu. Keraamiliste kiudude isolatsioon tagab ahjus pikaajalise soojuse. Gusto on varustatud termomeetriga, mis on mõeldud ahju sisese temperatuuri kontrollimiseks.
Ahjusuu on varustatud ergonoomilise, kahe puidust käepidemega uksega, mille avamise või sulgemisega saate ahju kuumust reguleerida. Ahi on saadaval ka ainult ülemise küpsetusosana (ilma alumiste riiulite/jalgadeta). Klaasuks on vastupidav ja talub kõrget temperatuuri, samas võimaldab toiduvalmistamisel ust avamata silma peal hoida. Ahju all on rattad, mis võimaldavad seda hõlpsaks liigutada. Ahjul on piisavalt kõrge korsten, mis suunab sealt tuleva suitsu mugavalr eemale. Ahju all on mugavad riiulid, kus saate hoida vajadusel tarvikuid, nõusid või puitu.

Saadaval ka versioon TOP.

Puuküttega ahju Gusto videotutvustus

Ülessoojenemise aeg15 min
N° pizzat korraga2
Mitu pizzat 15 minutiga8
Leiva küpsetamine(kg)2
Keskmine küttekulu (Kg/h)3
Ahju pinna suurus (mq)0,30
Küpsetuspinna suurus (cm)60x50
Korstna läbimõõt∅ 18,0
Laius (cm)74,0
Sügavus (cm)77,0
Kõrgus korstnaga (cm)208,0
Kaal (kg)165,0
Ahjusuu laius (cm)51,0
Ahjussuu kõrgus (cm)21,5
Saadaolevad värvid
Maksimaalne temperatuur400°