Pizzaahi ALLEGRO

6.120,00 

Allegro on kompaktne ja mahukas roostevabast terasest puuküttega ahi leiva ja pizza küpsetamiseks ning liha, kala ja köögiviljade grillimiseks.

Ahi Allegro on atraktiivne ja mahukas pizza- ja küpsetusahi, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma toiduarmastaja ning on mõeldud toiduvalmistamiseks suurele perele või suuremale seltskonnale. .
Ahju tehnilised andmed on samad võrreldes proffessionaalsete ahjudega.
Ahju korpus on roostevabast terasest ja selle põhjas on spetsiaalsed kuumust salvestavad keraamilised kivid. Allegro ahju saab kasutada nii ainult ülaosa ehk top ahjuna kui ka koos allolevate jalgade/riiuliosaga.
Ahju all on 4 ratast, mis võimaldavad seda kergesti liigutada. Ahju jalaosas on kaks riiulit: väike riiul nõude ja tarvikute hoidmiseks ja suur riiul puudele. Ahju mõlemal küljel on lisaks kokkupandavad riiulid toidu hoidmiseks.
Allegro ahi, selle olemus ja võimalused tõstavad puudega köetavad ahjud uuele ja kõrgemale tasemele!
Ahju maksimaalne temperatuur 400°.
Ahjusid on saadaval musta ja punase korpusega.
Mõõdud::
– seest P 100 x L 70 cm
– väljast P 102 x L 118 x H 225 cm
– ahjusuu: 59 x 19 cm
– mahutav 5 pizzat või 5 kg leiba
– kaal 220 kg
Nii kollasel kui ka punasel ahjul on saadaval ahju ülemine top osa – töölauale või integreeritavaks ahjuks –  hind 5700 eur
Top osa mõõdud on: cm 118 x 102 x 145 ja kaal 170 kg.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ahju põhjas on spetsiaalsed tulekindlad, vahetatavad ja soojust salvestavad kiviplaadid, mis on loodud kuumise hoidmiseks pikaks ajaks. Ehk vähese kütmisega saate soovitud temperatuuri ja tänu keraamiliste kiududega isolatsioonile säilitate kuumuse pikaks ajaks.
Spetsiaalne roostavabast terasest korpus on vastupidav, olles seespoolt kuum jääb see välispinnalt ikkagi jahedaks. Allegro ahu on varustatud termomeetriga, millel saate jälgida ahju sees olevat temperatuuri.
Avara ahjuukse ees käib metallist uks, millele on kaks mugavat puust käepidet. Ahjuukse sulgemise ja avamisega saate muuta sisemist temperatuuri.
Ahju mõlemal küljel on kokkupandavad riiulid, mid saate asjade hoidmiseks vajadusel üles tõsta. Ahju alaosas on kaks riiulit. Ülemisel, kohe ahju all olaval väikesel riiulil, on mugav näiteks ka juba valmistehtud toite soojas hoida. Alumisel suurel riiulil saate hoida puid.
Ahju värvitud osad on kaetud kuumakindla pulbervärviga.
Ahjul on all neli ratast, tänu millele saate seda lihtsalt liigutada ja paigutada sinna, kuhu parasjagu vajalik.

Tehnilised andmed

Ülessoojenemise aeg20 min
N° pizzat korragaviis
Mitu pizzat 15 minutiga18
Leiva küpsetamine(kg)5
Keskmine küttekulu (Kg/h)5
Ahju pinna suurus (mq)0,7
Küpsetuspinna suurus (cm)100x70
Korstna läbimõõt∅ 18,0
Laius (cm)118,0
Sügavus (cm)102,0
Kõrgus korstnaga (cm)225,0
Kaal (kg)220,0
Ahjusuu laius (cm)59,0
Ahjussuu kõrgus (cm)19,0
Saadaolevad värvid


Maksimaalne temperatuur400°
Nimi
E-post
Telefon
Enquiry