Pizzaahi VENERE

8.800,00 

Venere on kompaktne ja mahukas roostevabast terasest puuküttega ahi leiva ja pizza küpsetamiseks ning liha, kala ja köögiviljade grillimiseks.

Ahi Venere on luksuslik, atraktiivne ja mahukas pizza- ja küpsetusahi, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma toiduarmastaja ning on mõeldud toiduvalmistamiseks suurele perele või suuremale seltskonnale. .
Ahju tehnilised andmed on samad võrreldes proffessionaalsete ahjudega.
Ahju korpus on roostevabast terasest ja selle põhjas on spetsiaalsed kuumust salvestavad keraamilised kivid. Allegro ahju saab kasutada nii ainult ülaosa ehk top ahjuna kui ka koos allolevate jalgade/riiuliosaga.
Ahju all on rattad, mis võimaldavad seda kergesti liigutada. Ahju jalaosas on kaks riiulit: väike riiul nõude ja tarvikute hoidmiseks ja suur riiul puudele.
Venere ahi, selle olemus ja võimalused tõstavad puudega köetavad ahjud uuele ja kõrgemale tasemele!
Ahju maksimaalne temperatuur 400°.
Ahjusid on saadaval valge korpusega.
Mõõdud::
– P 121,2 x L 172,5 x H 198,1 cm
– küpsetuspind: 120 x 70 cm
– mahutav 6 pizzat või 6 kg leiba
– kaal 343 kg
Ahjul on saadaval ka ülemine top osa – töölauale või integreeritavaks ahjuks –  hind 7000 eur
Top osa mõõdud on: cm 118 x 102 x 145 ja kaal 250 kg.
Alumine jalaosa kaalub 93 kg, hind 1800 eur

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Ahju põhjas on spetsiaalsed tulekindlad, vahetatavad ja soojust salvestavad kiviplaadid, mis on loodud kuumise hoidmiseks pikaks ajaks. Ehk vähese kütmisega saate soovitud temperatuuri ja tänu keraamiliste kiududega isolatsioonile säilitate kuumuse pikaks ajaks.
Spetsiaalne roostavabast terasest korpus on vastupidav, olles seespoolt kuum jääb see välispinnalt ikkagi jahedaks. Venere ahi on varustatud termomeetriga, millel saate jälgida ahju sees olevat temperatuuri.
Avara ahjuukse ees käib klaasiga uks, millele on kaks mugavat puust käepidet. Ahjuukse sulgemise ja avamisega saate muuta sisemist temperatuuri.
Ahju alaosas on kaks riiulit.
Ahju on kaetud kuumakindla pulbervärviga.
Ahjul on all rattad, tänu millele saate seda lihtsalt liigutada ja paigutada sinna, kuhu parasjagu vajalik.